Hoşgeldiniz  

AKP’li Belediye personeli yoksullarla dalga geçti: “Alın size koli”

İkrar-HA1 | 25 Mayıs 2021 | Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

AKP’li Belediye personeli yoksullarla dalga geçti: “Alın size koli”

İKRAR – İstanbul’un AKP’li İlçe Belediyesi Başakşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü personeli olduğu anlaşılan Fatma Y. isimli kadın belediyenin gıda desteği verdiği vatandaşlarla dalga geçti. AKP’li Başakşehir Belediyesi ilgili personelin psikolojisinin bozuk olduğunu açıklayarak suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

Sosyal Hizmetler Müdürü yerinde yokken masaya oturarak video çeken Fatma Yüksel, “Sevgili arkadaşlarım, Şaduman hanım yokken, Gençliğe Hitabe okuyacağım, lütfen beni dinleyin” diyerek başladığı videoya ihtiyaç sahiplerine hakaret ederken, hitabe ile de dalga geçti.

Fatma Y. çektiği videoda “Dünya kadar gelen talepler Fatma, Sevingar ve Beyhan tarafından exelle aktarılıp İlyas Aslan tarafından teker teker küfürlerle beraber kontrol edildikten sonra bir liste oluşturulup saha ekibi arkadaşlarına verilmektedir” gibi ifadeler kullanan Fatma Yüksel, “Bizim en önemli fazifemizdir. Herkese koli vermek. Koli koli koli diye ağlayanlara alın ulan kolinizi demektir” şeklinde sürdürdü.

 

İKRAR HABER AJANSI

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.