Hoşgeldiniz  

AKP’li Melih Gökçek dalgayı gerçek sandı; Gerçek olmayan bilgiyi profesyonelce gerçek gibi anlattı

İkrar-HA1 | 29 Haziran 2022 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

AKP’li Melih Gökçek dalgayı gerçek sandı; Gerçek olmayan bilgiyi profesyonelce gerçek gibi anlattı

İKRAR – AKP’li Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada geçen ve iktidarın her hafta sürekli bir yerde doğalgaz petrol bulması ile alay edildiği bir paylaşımı gerçek sandı, yetmedi tv programına konuk oldu yetmedi bunu gerçekmiş gibi anlattı AKP’li Cumhurbaşkanına metiyeler dizdi. Sunucunun defalarca araya girip trol olduğunu belirtmesine rağmen Gökçek öyle bir kaptırdı ki kendisini devam etti.

Ankara Masası TV yayınına katılan Gökçek, Muratoğlu’nun “6 milyar dolarlık jelibon rezervi” paylaşımını şu sözlerle anlattı: 

  • Araştırmış bulmuş ve kapatmışlar. Buralarda petrol olduğu ortaya çıkıyor. Bugüne kadar bunları araştırtmamışlar bile. Şimdi hepsini teker teker buluyor. Sadece Adana’da bulduğu 1 milyar. Adana’da yeni bir şey daha bulmuşlar. Bugün gazetede okudum. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. İtiraf edeyim. Araştıracağım ki bileyim. Onun adı var. Çocuklar yer ya. Jelibon. Jelibon bulunmuş. Ne demek jelibon bilmiyorum. Yeraltında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş. Bu ne anlama gelmiyor bilmiyorum. Bugünkü medyaya baktım. (Fake falan olmasın başkanım? sorusu üzerine) Hayır fake değil. Resmî şey. Arka arkaya bulunuyor.

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.