Hoşgeldiniz  

AKP’li Vekilden 2023 Seçimlerine özel fetva; “kullanacağınız her oyun hesabını vereceksiniz”

İkrar-HA1 | 23 Eylül 2021 | Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

AKP’li Vekilden 2023 Seçimlerine özel fetva; “kullanacağınız her oyun hesabını vereceksiniz”

İKRAR – Daha önce AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı peygambere benzeterek oy isteyen AKP’li Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız’dan 2023 seçimlerine özel bir fetva geldi. AKP’li vekil 2023 seçimlerinde kullanılacak her ‘oy’un, “kılınmayan namazdan, tutulmayan oruçtan, gidilmeyen hacdan” daha önemli olduğunu söyledi.

AKP Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı peygamber yerine koyan ve tepki çeken açıklamalarının ardından yaptığı yeni açıklamada, bu kez de 2023 seçimlerinde verilecek oyun hesabının namaz kılmamaktan, oruç tutmamaktan daha fazla olduğunu söyledi.

Cumhuriyet’ten Cemil Ciğerim’in aktardığına göre, Yediyıldız önceki gün katıldığı bir etkinlikte 2023 seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kabataş ilçesinde partililerle bir araya gelen Yediyıldız, 2023 seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, “Biz Elhamdülillah Müslümanız. Bugün geldik, yarın gideceğiz. Gittiğimizde de yaptıklarımızın hesabını vereceğiz. Zannetmeyin ki ben verdiğim oyun hesabını vermeyeceğim. Samimiyetle söylüyorum daha fazla vereceksiniz. Kılmadığınız namazdan, tutmadığınız oruçtan, gitmediğimiz hacdan daha fazla vereceksiniz” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.