Hoşgeldiniz  

AKP’li Vekilden Komünistlere hakaret: “Namus anlayışı yok”

İkrar-HA1 | 03 Ocak 2022 | Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

AKP’li Vekilden Komünistlere hakaret: “Namus anlayışı yok”

İKRAR – Pahalılaşan sebzeler ile ilgili kilo yerine adetle alın açıklaması ile gündeme gelen vatandaştan, muhalefetten hatta kendi partililerinden dahi eleştiri alan AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’dan yine skandal ifadeler geldi. Katıldığı yerel bir televizyon kanalında HDP ve Komünist Parti hakkında çok ağır hakaretlerde bulundu.

AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ HDP ve Komünistlerin Millet İttifakı’na destek verdiğini iddia ederek “Bir de komünist partisi var. Komünistlerde zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz” dedi

Millet İttifakını eleştiren Demirbağ, ‘Komünist partisinin’ millet ittifakının ortağı olduğunu iddia ederek ağır ithamlarda bulundu.

Demirbağ, HDP’nin ve Komünist partisinin de Millet İttifakının ortakları olduğu iddiasında bulunarak, şunları söyledi:

‘PKK ne yapıyor HDP’nin sponsorluğunda dağa giden 12-15 yaşındaki o gencecik çocuk diyebileceğimiz kızları orada taciz tecavüz istismara maruz kalıyor. Bu da PKK-HDP. Bütün bunları birleştirdiğiniz zaman bir de komünist partisi var komünistler de zaten namus anlayışı diye bir şey yoktur, aile namus anlayışı olmaz. Bir de LGBT var LGBT’nin ne olduğu da malum. Millet İttifakındalar. Onun için bunları topyekûn ahlak eğitiminden geçirmek lazım” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.