Hoşgeldiniz  

Alevilik ve İslam konulu Felsefe etkinliği 19 Haziran’da

İkrar-HA1 | 15 Haziran 2021 | Alevilik, Dünya, Etkinlik ve Duyurular, Galeri, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Kültür Sanat, Manşet, Son Dakika, Söyleşiler, Yaşam A- A+

Alevilik ve İslam konulu Felsefe etkinliği 19 Haziran’da

İKRAR – Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Güngören Cemevi tarafından organize edilen ve 19 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan Buse Alhas’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “Alevilik ve İslam” konulu Felsefe Etkinliği’nin konuğu Felsefeci ve Yazar Mehmet Akkaya olacak.

19 Haziran Cumartesi günü saat 16’da PSAKD Güngören Cemevi himayesinde gerçekleştirilecek etkinlik Merkez Mahallesi Ufuk Caddesi No 10’da Güngören’de gerçekleşecek.  

 

MEHMET AKKAYA KİMDİR?

1964’te Malatya’da doğdu. İlkokulu Malatya’da okudu; orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Kocasinan Lisesi’nden sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. Maltepe Üniversitesi’nde Psikoloji, İnsan Bilimleri ve Felsefe Bölümü’nde yüksek lisans yaptı; dil ve kültür felsefesi konusundaki tez çalışmasıyla mezun oldu. Çeşitli gazete ve kültür-sanat-felsefe dergilerinde bilim, sanat, felsefe ve politika içerikli yazdığı yazılarla biliniyor.

 

 

 

 

İKRAR HABER AJANSI

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.