Hoşgeldiniz  

CHP Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL’e yumruklu saldırı!

Muhabir 24 | 10 Haziran 2020 | Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

CHP Grup Başkan Vekili Özgür ÖZEL’e yumruklu saldırı!

TBMM’den mahalle bekçileri kanunu görüşülürken, CHP’li vekiller Enis Berberoğlu’nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptılar.
MHP’li vekiller, Devlet Bahçeli’nin uzun süre bekletildiği gerekçesiyle CHP’ye karşı yoğun tepki gösterdi. Daha sonra AKP’den muhalefetin söz hakkını engelleyen bir girişim geldi. AKP’nin bu tavrını eleştiren CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel’in konuşması ise MHP’liler tarafından engellenmeye çalışıldı. Özel’e MHP’li bir vekil tarafından yumruklu saldırı düzenlendi.
Özel’e yumruklu saldırıda bulunan ismin Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz olduğu öğrenildi.
ÖZEL’DEN İLK AÇIKLAMA
Özgür Özel saldırı anını şu şekilde anlattı:
Arkadan kalleşce bir saldırı oldu. Yüzüme yumruk atmaya çalıştı. Bende herhangi bir darp izi yok. Arkadaşlarımız gereken cevabı verdi. İstenmeyen görüntüler çıktı ortaya. Aldığımız bilgiye göre Olcay Kılavuz’un ciddi bir yaralanması var. Gözlüğümü yere düşürecek bir sarsıntı oldu bende. Çirkin, kalleşce yapılan saldırıyı arkadaşlarımız püskürttü. Sözle yenemeyince kaba kuvvete başvurdular.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.