Hoşgeldiniz  

CHP’den Süleyman Soylu’ya çok sert yanıt: “Ne o Peker’in Sülüsü korkuyor musun?”

İkrar-HA1 | 17 Ekim 2021 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

CHP’den Süleyman Soylu’ya çok sert yanıt: “Ne o Peker’in Sülüsü korkuyor musun?”

İKRAR – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün gece yine muhalefete tehditler yağdırıp CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret edince siyasetin nabzı hızlandı. CHP’den cevap anında gelirken en ağır yanıt CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’dan geldi. Bayraktutan Soylu’nun tweetini alıntılıyarak “Suç İşleri Bakanı olarak anılan adını, kaybettiğin itibarını, Genel Başkanımıza dil uzatarak, hakaret ederek temizleyemezsin Sülü. Daha fazla sulu olma haddini bil. Sana en güzel cevabı sandıkta Millet verecek!” ifadesini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara verdiği ultimatom videosuna cevaben hakaret içerikli cevap verince cevap CHP Grup Başkan Vekillerinden anında geldi. Özgür Özel, Engin Özkoç ve Engin Altay Süleyman Soylu’ya çok ağır cevap verdiler.

 

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel; “Tüm suçluların koruyuculuğunu üstlenen Suçişleri Bakanı’na söylüyorum; genel başkanımızla değil suçlularla mücadele et! Suçlulara şefkatli; öğrencilere, işçilere, hak arayanlara gaddar olmayı bırak! O kirli ağzına partimizi de genel başkanımızı da bir daha alma!”

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Engin Altay: “Mafyanın şamar oğlanı haline gelen @suleymansoylu kaybettiği itibarını hakaret ve iftira ile kurtaramaz. Önce mafyadan 10 Bin Dolar alan milletvekilini açıkla. Hesabı millet soracak. #Azkaldı

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç: “Ne o Peker’in Sülü’sü mafyaya diklenemeyince bize mi yükselir oldun! Efendine sadık kal otur. Yoksa layık olduğun gibi cevap veririz…”

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.