Hoşgeldiniz  

Demirtaş’tan Muhalefete birliktelik mesajı… “Birlikteyiz, Kazanacağız”

İkrar-HA1 | 24 Aralık 2021 | Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Demirtaş’tan Muhalefete birliktelik mesajı… “Birlikteyiz, Kazanacağız”

İKRAR – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın sosyal medya hesabından paylaşım… Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ben muhalefetin adayı olsam cezaevinden bile seçim kazanırım. Dışarıda ise birileri halen bu üçkağıtçı, dolandırıcı iktidarın halkı kandırıp seçim kazanabileceğine inanıyor” dedi.

Edirne F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunan Halkların Demokratik Partisi (HDP) eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından verdiği mesajda AKP’nin yeniden seçimi kazanamayacağını söyledi. “Ben muhalefetin ortak adayı olsam cezaevinden bile seçim kazanırım” diyen Demirtaş, şöyle devam etti: “Dışarıda ise birileri halen bu üçkağıtçı, dolandırıcı iktidarın halkı kandırıp seçim kazanabileceğine inanıyor”

“Yan yana durmaktan korkmayın ve miting meydanlarını doldurun” ifadelerini kullanan Demirtaş, “Birlikte kazanacağız, mutlaka kazanacağız” ifadelerini kullandı.

Demirtaş’ın paylaşımları şöyle:

“Ben muhalefetin ortak adayı olsam cezaevinden bile seçim kazanırım. Dışarıda ise birileri halen bu üçkağıtçı, dolandırıcı iktidarın halkı kandırıp seçim kazanabileceğine inanıyor. Halka güvenin, yüzünüzü yoksullara dönün. Yan yana durmaktan korkmayın ve miting meydanlarını doldurun. Merak etmeyin, biz varız. Birlikte kazanacağız, mutlaka kazanacağız.”

 

HABER MERKEZİ 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.