Hoşgeldiniz  

Devlet Bahçeli yine “Gazetecileri” hedef aldı…

İkrar-HA1 | 01 Nisan 2021 | Gençlik, Genel, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Devlet Bahçeli yine “Gazetecileri” hedef aldı…

İKRAR – Cumhur İttifakı’nın küçük ama zehirli ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli yine hedef gösterdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli kendisi ve ortağı gibi düşünmeyen gazetecileri hedefe koyarak “Ücretli tetikçiler” dediği gazetecilerin isimlerini saydı. Bahçeli’nin bu sefer ki saldırısından Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı, Orhan Bursalı ve Sevilay Yılman nasiplendi.

Cumhur İttifakı’nın özgür basına yönelik saldırıları devam ediyor. Bir Erdoğan bir Bahçeli şeklinde devam eden sirkülasyon Bahçeli’den devam etti. Bahçeli gerçekleştirdiği açıklamayla 6 gazetecinin adını anarak hedef gösterdi. Önceki açıklamalarından sonra ismini andığı gazeteciler, bilim insanları, akademisyenler ve topluluklar çeşitli saldırılara maruz kalmıştı. 

BAHÇELİ’NİN İLK HEDEF GÖSTERMESİ DEĞİL

Bu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ilk hedef göstermesi değil. Bahçeli daha önceki açıklamalarında da Cumhur İttifakı’nı ya da MHP’yi eleştiren gazetecileri ve yorumcuları hedef göstermişti. İsmini andığı isimlere yönelik planlı ve organize saldırılar gerçekleşmişti. Ülkü ocakları bağlantılı isimler tarafından saldırıya uğramıştılar. Bahçeli son açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Daha ilginci, televizyon ekranlarında sabit ama haftalık ücret mukabilinde yorum yapan bildik isimler, Kılıçdaroğlu’ndan aldıkları asparagas sufleleri cansiperane savunuyorlar, servis ediyorlar, nöbetleşe gündem işgaline soyunuyorlar. Ne söylesek nafile, hep aynı havadalar.

Mesela, Necdet Saraç, Şaban Sevinç, Ali Haydar Fırat, Hakan Bayrakçı, Orhan Bursalı ve Sevilay Yılman’a varıncaya kadar farklı televizyon ekranlarda CHP’nin hem sözcülüğünü hem seçim kulisi yapan ücretli tetikçilere üzülüyorum, durmadan yırtınıp kendilerini paralıyorlar.

Bunların karşısında beşlik simit gibi dizilen bazı gazeteci ve eski siyasetçiler de evet haklısınız, ama diyerek söze başlayıp acayip gerdan kırıyorlar. Erken seçim siparişini Okyanus ötesinden mi berisinden mi aldıkları muamma olsa da, kukla gibi oynatılıyorlar.

 

 

İKRAR HABER AJANSI

(Haber Merkezi)

 

 

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.