Hoşgeldiniz  

Devlet Bahçeli yine tehdit etti; “Günü geldiğinde o kefeni giydireceğiz”

İkrar-HA1 | 07 Haziran 2022 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Devlet Bahçeli yine tehdit etti; “Günü geldiğinde o kefeni giydireceğiz”

İKRAR – İktidarın yandaşı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TBMM’de düzenlediği grup toplantısında Gazetecileri ve Anket Şirketlerini tehdit etti. Yapılan tüm çalışmalarda %10’un altında seyreden oyları ile ilgili konuşan Bahçeli “Bize anketlerinde, konuşmalarında kefen giydirenler bekleyin günü geldiğinde o kefeni size giydireceğim” dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları;

2023 yılında müstesna bir demokrasi şöleni, muhteşem bir cumhuriyet zaferi, cumhuriyetin ikinci yüzyılına girişinin ilk adımı coşkuyla kutlanacak. Şurası kesindir ki; ‘yarın elbet bizim, elbet bizimdir.’ Kısır gündemlere sıkışmıyoruz, algı operasyonlarına bakmıyoruz, siyaset cambazlarına aldırmıyoruz, ters propagandalara aldanmıyoruz, sahte ve düzmece anketlere hiç takılmıyoruz. MHP’nin oy oranlarını düşük gösterenlere, siyasetimizi küçümseme hayasızlığına düşenlere diyoruz ki; ‘Sizler bizi yok sayacaksanız, biz daha çok var olacağız.’ Sizler bizi hafife alacaksınız, günü geldiğinde ağırlığımız altında ezilmekten kurtulamayacaksınız. Anketler partimizi ha yükseğe çıkarmış, ha dibe çekmiş hiç ama hiç önemli değil. Ellerinden ne geliyorsa onu yapsınlar. Anketle doğmadık ki anketle ölelim. Dava ve siyasi mücadelemizi kundaklamak için ellerini ovuşturanlara Türk milleti günlerini gösterecek, bunları rezil edecektir.

– Cumhur, MHP’yi mükafatlandıracak ve layık olduğu zirveye taşıyacaktır. Cumhur, başkanını seçecek ve o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan olacaktır

 

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.