Hoşgeldiniz  

Eşini döverken görüntülenmişti, katil olduğu ortaya çıktı

İkrar-HA1 | 22 Mayıs 2021 | Genel, Güncel Haberler, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Eşini döverken görüntülenmişti, katil olduğu ortaya çıktı

İKRAR – Adana’da Galavizh Ayoubi Amirabad’ı darp ederken görüntülenen Zülküf Coşkun’un ablasını döven eniştesini öldürdüğü ortaya çıktı.

Zülküf Coşkun’un 14 yıl önce, ablasını darp eden eniştesi Ali Akarsu’yu tabancayla öldürmekten 10 yıl ceza aldığı ve 8 yıl cezaevinde kaldıktan sonra 2015’te tahliye olduğu ortaya çıktı. Eşinin tahliyesi sonrası uyuyamadığını belirten Amirabad, “Aynısı bizim başımıza gelir diye korkuyorum” dedi.

İranlı mimar Galavizh Ayoubi Amirabad, 2015’te Türkiye’ye geldikten sonra Adana’da tanıştığı Zülküf Coşkun ile evlendi. Amirabad, bu evlilikten bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Daha önceki evliliğinden de bir kız çocuğu olan Amirabad ve Coşkun, ilerleyen yıllarda geçimsizlik yaşamaya başladı. Zülküf Coşkun, 14 Nisan’da Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi’ndeki eve geldi. Coşkun, eşi Amirabad’ı tekme ve tokat atarak dakikalarca darp ederken 16 yaşındaki kızı o anları telefonla kaydetti.

Görüntülerde Coşkun’un, “Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum” dediği duyuluyordu. Videoyu sosyal medya hesabı üzerinden ‘Lütfen bize yardım edin’ notuyla paylaşan A.F.J., annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdide maruz kaldığını söyledi. Sosyal medyadaki tepkiler üzerine gözaltına alınan Zülküf Coşkun, ‘kasten yaralama’ suçundan tutuklandı.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.