Hoşgeldiniz  

Ezgi Mola’ya destek veren Farah Zeynep Abdullah’a Musa Orhan’dan suç duyurusu

İkrar-HA1 | 06 Ekim 2021 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

İKRAR – 18 Ağustos 2020’de nitelikli cinsel saldırı suçundan tutuksuz yargılanması sürerken Oyuncu Ezgi Mola’ya Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesi ile ceza verilmişti. Ezgi Mola’ya sosyal medya hesabından destek veren Farah Zeynep Abdullah hakkında da Musa Orhan’ın avukatı suç duyurusunda bulundu.

 

Ezgi Mola’ya verilen ceza ile ilgili sosyal medya hesabından destek mesajı yayınlayan Farah Zeynep Abdullah “Uf dicek o kadar şey var ki hangi hakaret hangi küfür karar veremiyorum. Net olan tek şey musa orhanın gerçek bir şerefsiz olduğu ve sistemi de onun yanında olduğu.o dava yüzsüzce açılabildiğinde şoklar yaşamıştık ve şimdi bi de üüüüf rezalet sonuca bak ya” ifadelerini kullandı.

Musa Orhan’ın avukatının kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğuna şu ifadelerle tepki veren Abdullah; “Tecavüzcülükle suçlanmasını tazminat gelirine dönüştürmekten çekinmeyen bi zihniyet, ee noluyo sonra? Vicdanlar tazminatla temizleniyo mu, insanlar bi anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyolar. Sıçıp sıvamaktır bu hareketler, bunu da dosyaya ekle avukat” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.