Hoşgeldiniz  

Hacıbektaş Belediye Başkanı Altıok’un Süleyman Soylu ziyareti gündeme oturdu

İkrar-HA1 | 16 Aralık 2021 | Alevilik, Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Kültür Sanat, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Hacıbektaş Belediye Başkanı Altıok’un Süleyman Soylu ziyareti gündeme oturdu

İKRAR – Uzun bir süredir gündemde olan, Türkiye’de binlerce Cemevi’ni ziyaret eden ve Alevilerin sorun ve taleplerini dinlediği belirtilen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Danışmanı Ali Arif Özzeybek ortaya çıktı. Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’un Süleyman Soylu görüşmesine katılan Özzeybek’in çalışmalarına resmen başladığı iddia edildi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile Türkiye’de 1500’den fazla Cemevi’ni gezerek Alevilerin sorun ve taleplerini dinleyen İçişleri Bakan Danışmanı Ali Arif Özzeybek Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmede ekran önüne çıktı. Hacıbektaş Belediyesi yapılan görüşmeyi “İlçemizin sorunlarını Sayın Bakana aktardık” dese de Bakan Danışmanı Özzeybek’in de olduğu görüşmede konunun Alevi Çalıştayı olduğu iddia ediliyor. 

HACIBEKTAŞ RESMİNİN HEDİYE EDİLMESİNE TEPKİ

Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya görüşme sonrasında Hünkar Hacı Bektaş-ı Veli’nin bir portresinin hediye edilmesi sosyal medya ve bazı isimler tarafından eleştirildi. 

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.