Hoşgeldiniz  

Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri sahaya çıkmaya hazırlar…

İkrar-HA1 | 08 Temmuz 2022 | Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri sahaya çıkmaya hazırlar…

İKRAR – Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı Adayı olması adına neredeyse tüm yurtta örgütlenen ve gönüllük esasıyla farklı kimlik, inanç ve coğrafyalardan bir araya gelen insanların oluşturduğu “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” ülke ekonomisinin %60’dan fazlasını bünyesinde barındıran Marmara Bölgesinde çalışmaya başlıyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Danışmanları Erdoğan Toprak ve Ahmet Nazif Yücel’in de genel başkana refakat ettiği toplantıda Marmara Bölge Koordinatörü olarak Emeç Aksoy Parlak görevlendirildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığı sürecinde ülke genelinde çalışmalar yürüterek Kılıçdaroğlu’nu milyonlara anlatacak olan “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” tüm yurtta örgütlenmeye, temsilcilikler oluşturmaya ve faaliyetlerine başlıyorlar. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Milletin Sesi Kılıçdaroğlu” mitinginde dillendirdiği “Bize Katılın” sloganı ile harekete geçecek olan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’nin Marmara Bölge Koordinatörlüğü görevine Emeç Aksoy Parlak atandı. Aksoy “Ülkemizi aydınlık günlere taşımak ve Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapmak için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


20 yılı aşkın süredir Türkiye siyasetinin ülke insanına oldukça zor süreçler yaşattığını belirten Emeç Aksoy Parlak, “Halkımız ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu buluşturmak üzere bir dizi proje, çalışma ve etkinlik organize ediyor ve seçim güvenliğine dair altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Millet İttifakı içerisinde yer alan siyasi partilerin temsilcileri, ilçe başkanları, il başkanları ve MYK’ları ile birlikte seçim çalışmalarında koordineli bir şekilde sahada olacağız.

Türkiye’nin en önemli sorunlarının başında gelen sandık güvenliği konusunda da açıklama yapan Parlak “Seçimlere gölge düşürmemek adına bütün demokrasi güçlerini ve yurttaşlarımızı Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ne katılmaya ve çalışmalarımızda bizlere güç katmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.