Hoşgeldiniz  

Kendi Kanıyla Kendisini Vuran Kişinin Adını Yazdı

Haberci34 | 20 Haziran 2020 | Alevilik, Genel, Güncel Haberler, Kadın A- A+

Kendi Kanıyla Kendisini Vuran Kişinin Adını Yazdı

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde gerçekleşen kan donduran olayın ardından son dakika bilgileri ortaya çıktı. Yıllar boyunca kocası Ragıp Canan tarafından işkenceye, hakarete, darpa maruz kalan Nurtaç Canan’ın başına gelenler herkesi derinden yaraladı. Yıllarca şiddet gördüğü kocasından boşanmakta kararlı olan Nurtaç Canan, eşyalarını toplamak için gittiği evinde, kocası aniden gelerek defalarca kurşunlandı. Nurtaç Canan; kendi kanıyla “Annem babam beni Ragıp vurdu, hakkınızı helal edin. Üzülmeyin, kurtuldum” yazdı. Cani koca ise karısının banka kartını ve cüzdanını alarak kaçtı.

Canan artık yürüyemediği gibi bacaklarını kıpırdatamıyor. Hâlâ yakalanamayan eşinin mesaj atarak ve akrabalarına araya sokarak barışmaya çalıştığını söyleyen Canan “O adam yarım bıraktığı işi tamamlamak istiyor” dedi.

Ölümün kıyısından dönen Nurtaç Canan şunları anlattı: “Korktuğum için şikayette bulunamadım hiç. Genç kızları taciz etti. Müşterimle beni aldattı. Beni vurduktan sonra babamı arayıp ‘Git kızını öldürdüm, cenazesini kaldır’ diyor. Bir kurşun hâlâ bacağımda onu çıkarmayacaklarmış. Bana hayatı boyunca ‘Benden ayrılamazsın seni sakat bırakırım’ deyip durdu. Öldüremediği için benden vazgeçmiyor. Ama dediğini yaptı, sakat bıraktı. Dün mesaj attı oğluma ‘Ben yemin etmişim senin annen benim ilk ve son karım olacak’ diye. Öldürmeden vazgeçmeyecek.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.