Hoşgeldiniz  

Kılıçdaroğlu “Yiğide savaş bayramdır. Hodri Meydan”

İkrar-HA1 | 14 Nisan 2021 | Genel, Güncel Haberler, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Kılıçdaroğlu “Yiğide savaş bayramdır. Hodri Meydan”

İKRAR – AKP ve MHP tarafından talimatla hazırlanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte aralarında CHP ve HDP Milletvekillerinin de içinde olduğu düzenlenen fezlekeler Cumhurbaşkanlığı’ndan TBMM’ye sevk edildi. TBMM’de karma komisyonda görüşüldükten Genel Kurul’a gelip gelmeyeceği heyecanla bekleniyorken CHP Lideri Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenen ve TBMM’ye gelen fezleke hakkında konuştu. Kılıçdaroğlu “Gündemi değiştirmek isteniyor, şimdi napıyorlar Kılıçdaroğlu’nun dokunulmazlığını kaldıracağız. Ne yaparsanız yapın yiğide savaş meydandır. Hodri meydan” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte aralarında CHP’li Tuncay Özkan, Faik Öztrak, Muharrem Erkek, Yunus Emre, Veli Ağbaba, Oğuz Kaan Salıcı’nını HDP’den de Ayşe Acar Başaran ve Kemal Bülbül hakkında hazırlanan fezlekeler Cumhurbaşkanlığından TBMM’ne gönderildi. Hakkında hazırlanan fezleke hakkında sosyal medya hesabından videolu bir açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iktidara hodri meydan çağrısı yaptı.

 

“ÜLKE LEBALEP HASTA”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Ülke lebalep hasta, hastanelerde yer yok. 128 Milyar Doların nereye gittiği belli değil. Gece yarısı Ana Muhalefet Partisinin örgütlerini vinçlerle basıyorlar. Gündemi değiştirmeleri gerekiyor. Algıcıların algıları tutmadı. Şimdi napıyorlar, fezleke düzenliyorlar. Gündemi değiştirmek istiyorlar” dedi.

“YİĞİDE SAVAŞ BAYRAMDIR! HODRİ MEYDAN”

Hakkında hazırlanan fezleke hakkında konuşan CHP Lideri Kılıçdaroğlu “Önemli olan Kılıçdaroğlu değil, ülkedir. Kılıçdaroğlu fanidir. Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin yiğide savaş bayramdır! hodri meydan” açıklaması yaparak iktidara ve iktidarın tehditsever ortağına meydan okudu. 

 

İKRAR HABER AJANSI

(Haber Merkezi)

 

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.