Hoşgeldiniz  

Kılıçdaroğlu’ndan medyaya çağrı ”Küçük çocuğumuz ile ilgili haberi paylaşmayın”

İkrar-HA1 | 30 Ocak 2022 | Çocuk, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Hukuk Adalet, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika, Yaşam A- A+

Kılıçdaroğlu’ndan medyaya çağrı ”Küçük çocuğumuz ile ilgili haberi paylaşmayın”

İKRAR- AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Trabzon’da gerçekleştirdiği toplu açılış töreninde mikrofon uzattığı küçük çocuğun CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında söyledikleriyle ilgili Kılıçdaroğlu’ndan cevap geldi. Kılıçdaroğlu medya seslenerek ”Lütfen küçük çocuğumuzla ilgili haberi paylaşmayın, kötü söz söylemeyin, o daha çok küçük” çağrısında bulundu.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Trabzon’daki toplu açılış töreninde mikrofon uzattığı küçük bit çocuk Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ”Hain …” diyerek seslendi. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yanında hazır bulundurduğu bakanları memnun bir şekilde gülümseyerek karşılık verdiler. Henüz küçük yaştaki bir çocuğun bu biçimde konuşturularak toplumu ayrıştırmanın nesnesine dönüştürülmesi, AKP’nin dindar nesil yaratma projesinin muhtevasını gözler önüne sermesi olarak değerlendirilip sosyal medyada eleştirilen konulardan biri oldu. Kimi sosyal medya kullanıcıları ise toplu açılış törenindeki bu manzarayı ”çocuk istismarı” olarak değerlendirdiler.

 

(HABER MERKEZİ)

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.