Hoşgeldiniz  

Mardin’de bir sapık uzman çavuş taciz ettiği kadından 50 Bin TL istedi

İkrar-HA1 | 03 Şubat 2022 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Mardin’de bir sapık uzman çavuş taciz ettiği kadından 50 Bin TL istedi

İKRAR – Mardin İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli Uzman Çavuş bir kadını önce taciz etti sonra silah zoru ile tecavüz etmek istedi ardından da tehditlerini sürdürünce kadından 50.000 TL istedi. Valilik ve Mardin İl Jandarma Komutanlığı herhangi bir açıklama gerçekleştirmezken kentte tepkiler büyüyor.

Mardin’in Artuklu ilçesinde yaşayan bir kadın, kendisine silah çekerek, ölümle tehdit eden 70’inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’nda (Selen Kışlası) görevli uzman çavuş Mehmet Mustafa Y.’yi Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet etti.

Ölüm tehditlerinin artması üzerine Yenişehir Polis Merkezi’ne giden kadın, şikayetçi olmak istedi. Fakat kadın, polisler tarafından “Herhangi bir sonuç çıkmaz. İfadesi alınıp serbest bırakılır” denilerek, şikayetten vazgeçirildi.

Evine dönen ve tehditlerin devam etmesi üzerine tekrar şikayetçi olacağını belirten kadına, MHP Yozgat Milletvekili ve Meclis Dijital Mecralar Komisyonu Katip Üyesi İbrahim Ethem Sedef’in twitter profilini gönderen uzman çavuş, “Seni rahat bırakmamı istiyorsan bu kişiyle görüşmelisin. Beni ancak o durdurur. Bu kişinin kim olduğunu da bil” sözleriyle tehdit etti.

UTANMADAN 50.000 TL İSTEDİ

Kadının anlatımlarına göre, tehditlerini sürdüren uzman çavuş Mustafa Y., Ocak ayının ilk günlerinde Artuklu Üniversitesi’nde önünü keserek, zorla ıssız bir bölgeye götürdü. Burada silah çekip, ölümle tehdit eden uzman çavuş Mustafa Y., “Peşini bırakmamı istiyorsan 50 bin TL getireceksin. Yoksa peşini bırakmam” dedi.

HABER MERKEZİ

 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.