Hoşgeldiniz  

PSAKD Kadın Meclisi toplantıları Satı Varol ile başladı

İkrar-HA1 | 05 Kasım 2021 | Alevilik, Dünya, Gençlik, Genel, Güncel Haberler, Kadın, Kültür Sanat, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

PSAKD Kadın Meclisi toplantıları Satı Varol ile başladı

İKRAR – Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Kadın Meclisi’nin Antalya’da gerçekleştireceği eğitim, farkındalık ve istişare kampı bugün Satı Varol’un “Kadınlara Masallar” birleşimi ile resmen başladı. 

PSAKD Kadın Meclisi tarafından organize edilen ve Antalya’da gerçekleştirilen ilk eğitim, farkındalık ve istişare kampı bugün 19’da PSAKD Genel Başkanı Gani Kaplan’ın açılış konuşması işe başladı. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü sürecek olan kampa Türkiye’nin çeşitli kentlerinden PSAKD’li kadınlar katılıyor. Çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği kampta Kadın Haklarından, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği eğitimine kadar farklı alanlardan uzmanların katılacağı organizasyon Satı Varol’un “Kadınlara masallar” başlıklı etkinliği ile resmen başladı. Cuma ve Cumartesi eğitimlerin ve çeşitli söyleşiler gerçekleştirilecekken Pazar günü Abdal Musa Dergahı’nda Cem olarak sonlanacak.

 

HABER MERKEZİ

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.