Hoşgeldiniz  

Şebnem Şirin’i katleden Furkan Zıbıncı cinayeti itiraf etti, tutuklandı.

İkrar-HA1 | 28 Ekim 2021 | Dünya, Genel, Güncel Haberler, Kadın, Manşet, Politika, Son Dakika A- A+

Şebnem Şirin’i katleden Furkan Zıbıncı cinayeti itiraf etti, tutuklandı.

İKRAR – Şebnem Şirin’i katleden Furkan Zıbıncı’nın emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen ZIbıncı’nın “cinsel istismar, gasp, trafik güvenliğini tehlikeye sokma” gibi suçlardan 6 ayrı kaydının bulunduğu da öğrenildi. Zıbıncı işlemlerin ardından tutuklandı.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde Şebnem Şirin’i bıçaklayarak öldüren Furkan Zıbıncı adliyeye sevk edildi. Zıbıncı işlemlerin ardından tutuklandı. Kınıklı Mahallesi’ndeki bir apartın birinci katında yaşayan 25 yaşındaki Şebnem Şirin’in bıçaklanarak öldürülmesinin ardından gözaltına alınan Furkan Zıbıncı’nın emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edilen Furkan Zıbıncı, basın mensuplarının “Neden öldürdünüz? Pişman mısınız?” sorularına yanıt vermedi. Bu arada Furkan Zıbıncı’nın yakınlarının sevk sırasında adliye bahçesinde bekledikleri görüldü.

Öte yandan Furkan Zıbıncı’nın “cinsel istismar, gasp, trafik güvenliğini tehlikeye sokma” gibi suçlardan 6 ayrı kaydının bulunduğu da öğrenildi. 

Katil Furkan Zıbıncı’nın cinayeti itiraf etmesinin ardından ivedi bir şekilde tutuklama kararı alındı. Zıbıncı yoğun güvenlik tedbirleri altında cezaevine gönderildi.

 

HABER MERKEZİ

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.