Hoşgeldiniz  

Tekirdağ’daki bir fabrikada çalışan işçinin yemeğinden, kopmuş parmak çıktı

Muhabir 24 | 26 Eylül 2020 | Genel, Güncel Haberler, Manşet A- A+

Tekirdağ’daki bir fabrikada çalışan işçinin yemeğinden, kopmuş parmak çıktı

Tekirdağ’daki bir fabrikada çalışan işçinin yemeğinden, kopmuş parmak çıktı, işçinin kopmuş parmağın bir kısmını yediği öğrenildi.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir fabrikada gerçekleşen olayda, iddiaya göre, bir süre önce mutfakta turşu doğrayan aşçı yanlışlıkla parmağını kesti.
Aşçı hastaneye kaldırılırken, kaybolan parmak ise 3 gün sonra fabrikada yemek yiyen Burhan Yılmaz adlı bir işçinin yemeğinden çıktı.
Yemeğinden çıkan parmak ile şaşkına dönen Burhan Yılmaz, soluğu Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde aldı.
Sürekli mide bulantısı yaşadığını belirten Yılmaz’ın aldığı doktor raporuna göre, kopmuş parmağın bir kısmını fark etmeden yediği öğrenildi.
‘YARISINI YEMİŞİM’
Sağlığından endişe ettiğini belirten Yılmaz, “Çalıştığım fabrikada öğle yemeğine çıktım. Yemek yerken ağzımda sert bir cisim olduğunu fark ettim. Elimi atıp ağzımdan çıkardığımda insan parmağı olduğunu anladım.
Olayın ardından 2-3 gün önce aşçıbaşının parmağının koptuğunu duydum ve o olabileceğini düşündüm. Hemen hastaneye gittim ve doktor raporlarımda da yazıyor. Parmağın yarısını yemişim. Sağlığımdan endişe duyuyorum” dedi.

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2020 İkrar Haber Ajansı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.